Nieruchomości

Zmiany, zmiany, zmiany…

Witajcie po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie tak długą nieobecność, ale naprawdę tego nie planowałam. Macierzyństwo zdecydowanie zweryfikowało moje założenia i plany. 

Zacznę jednak od tego, czym od kilku dni żyje cały świat…Nie da się przejść obojętnie obok tragedii, która dotknęła naszych wschodnich sąsiadów.  Skala cierpienia i strat jest niewyobrażalna. Z racji tego, że od roku jestem mamą małego bąbla to sytuacja na Ukrainie jeszcze bardziej mnie dotyka.. Jednocześnie jestem bardzo dumna z tak dzielnie walczącej Ukrainy i Polaków, którzy tak bardzo zaangażowali się w pomoc. 

Odskocznią dla mojej głowy jest to nad czym pracuję od kilku miesięcy.  Muszę przyznać, że pomagało mi to zarówno podczas ciężkiego okresu związanego z pandemią, jak i w obecnej sytuacji. Doskonale wiecie, że od wielu lat pracuję w nieruchomościach, ale moją prawdziwą pasją jest aranżowanie wnętrz. Tak się dobrze składa, że jest dziedzina, która łączy obie kwestie a jest to Home Staging. Osoby, które nie wiedzą czym jest Home Staging odsyłam do artykułu Czym jest Home Staging? Już dzisiaj mogę oficjalnie ogłosić i pochwalić się, iż ukończyłam dwa bardzo znaczące kursy z zakresu Home Stagingu. 

Przerobiłam łącznie kilkadziesiąt lekcji, wzięłam udział w kilkunastu webinarach i mastsermindatch. Wiedza, którą zdobyłam umożliwia mi wydobycie z nieruchomości potencjału tak, aby sprzedać ją lub wynająć jak najdrożej i jak najszybciej.  Niezwykle cennym doświadczeniem jest to, że Home Staging mogłam zastosować w swoich mieszkaniach na wynajem na pokoje, dzięki czemu osobiście doświadczyłam jak wielką ma siłę i wartość. W kolejnych postach stopniowo będę chciała przybliżyć  Wam specyfikę mojej pracy, przedstawić ofertę współpracy a także pochwalić się swoimi realizacjami. Do usłyszenia! 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.